novinky

Informace o automobilovém odvětví. Valeo, vývoj a výroba dílů pro automobilový průmysl

30.01.2017

Nábor do dělnických pozic právě probíhá

Spojte svoji budoucnost s Valeem!

Pro naše výrobní závody v Humpolci, Rakovníku a Žebráku hledáme několik desítek zaměstnanců na dělnické pozice. Nástup se může uskutečnit ihned nebo postupně dle vašich možností do konce roku.

Nábor zajišťují výhradně pracovní agentury, ale stát se kmenovými zaměstnanci mohou i noví pracovníci s dobrým hodnocením.

Mezi zaměstnanci neděláme rozdíly. K agenturním zaměstnancům přistupujeme stejně jako k našim kmenovým zaměstnancům. Všichni mají stejné mzdové podmínky (měsíční mzdu závislou na fondu pracovní doby), stejný systém hodnocení (odvíjí se od něj prémie za docházku a výkon) a odpovídající podíl na hospodářském zisku společnosti, tzv. 13. plat.

Agenturní zaměstnanci jsou vítáni i na všech firemních aktivitách, jako jsou firemní oslavy, večírky, sportovní a kulturní akce. Samozřejmostí také je, že dostávají pracovní oblečení a mohou využívat dotované stravování.

Začátky jsou těžké, ne ale s námi

Snažíme se o bezproblémové začlenění nováčků do pracovního procesu, proto každý nový zaměstnanec absolvuje vstupní školení se zástupci jednotlivých oddělení, kde získá všechny potřebné informace o chodu společnosti. Každému nováčkovi je také přidělen koordinátor, který mu je k dispozici na směně, pomáhá řešit jakékoliv problémy a zprostředkovává komunikaci s pracovní agenturou.

A jak dál rozvíjet svoji budoucnost?

Pravidelně každý měsíc se z určitého počtu agenturních zaměstnanců stávají naši kmenoví zaměstnanci. O přechodu do kmenového stavu rozhoduje hodnocení nadřízeného a práce u nás po dobu minimálně šesti měsíců.

Přece s perspektivní společností

Díky tomu, že je společnost Valeo celosvětovým výrobcem komponentů do automobilů, mají všechny závody v České republice zajištěny zakázky na několik let dopředu.

Jsme ti praví pro Vás?

Pokud máte zájem o práci ve Valeo, odešlete zádost na tomto odkazu.

Pojďte do toho!

A nebo si prvně přečtěte příběhy některých našich operátorů zde.