Valeo

Welcome to the Valeo Group

Please select your country

korporátní webové stránky

map
Scroll to see the Czech Republic website

Systémy pro komfort a jízdní asistenty

Valeo nabízí jednu z nejširších řad inteligentních snímačů a funkcí, které zlepšují bezpečnost a komfort vozidel, jako jsou automatizované parkovací systémy a systémy aktivní bezpečnosti.

Marc Vrecko
Ředitel divize Systémy pro komfort a jízdní asistenty

Valeo vyvíjí produkty a řešení pro intuitivní řízení zaměřené na konečného uživatele. Díky našemu rozsáhlému portfoliu technologií a zkušeností v oblasti senzorů, pokročilých rozhraní člověk-stroj a propojených vozidel může Valeo poskytnout jedinečnou nabídku mobility budoucnosti.

Základní údaje
ke konci roku 2018

3,6 md.€

tržby, 19 % z celkových tržeb skupiny

24 600

zaměstnanců

27

výrobních závodů

10

vývojových center

8

výzkumných center

Produkty

 

Systémy pro asistenci při řízení:

Valeo je celosvětovým lídrem v oblasti parkování a asistence při jízdě. Navrhuje ultrazvukové senzory, radary a kamery, které se používají ve spojení s aplikacemi k detekci překážek kolem vozidel, čímž se stává řízení a parkování příjemnějším a především bezpečnějším.

Ovládání v interiéru:

Produktová skupina Interior Controls (ovládání v interiéru) je celosvětovým lídrem v oblasti rozhraní člověk-stroj (HMI) a využívá své rozsáhlé zkušenosti a hluboké znalosti o architektuře vozidel při posílení konceptu intuitívního řízení díky vývoji vysoce kvalitních, inovativních a robustně navržených řešení pro prémiová i velkosériová auta.

Propojená auta:

Vylepšuje možnosti komunikace pro řidiče tím, že nabízí celou řadu řešení konektivity od krátkého dosahu (hands-free přístup) k připojení na dlouhou vzdálenost (telematické jednotky pro připojení k mobilním telefonním sítím). Vyvíjí také inovativní systémy, které umožňují integraci nových aplikací pro chytré telefony, jako jsou služby sdílení vozidel a vzdálené parkovací systémy.