Valeo

Welcome to the Valeo Group

Please select your country

korporátní webové stránky

map
Scroll to see the Czech Republic website

Kariéra ve skupině Valeo

Ve Valeo se snažíme vytvářet prostředí postavené na několika základních principech – etice, politice otevřených dveří, profesionálním přístupu a týmové práci. Naši kolegové a jejich pracovní pohodlí stojí ve středu všech našich projektů. Věříme v prostředí postavené na vzájemném respektu a sounáležitosti.

Smarter technology for smarter mobility

V celosvětovém měřítku patříme mezi největší dodavatele automobilového průmyslu. Vyvíjíme hi-tech produkty, které dělají řízení automobilu pohodlnější, zábavnější, bezpečnější i šetrnější k životnímu prostředí. Udáváme směr, kterým se budou ubírat nové technologie automobilového průmyslu: autonomní řízení, elektrifikace pohonu a nové formy mobility.

 

Zažijte to také!

Tvořte s námi budoucnost automobilismu. Udávejme společně směr, jakým se budou ubírat nové technologie automobilového průmyslu. Vyvíjejme produkty, které se jednou stanou nepostradatelnou součástí každého vozu. Vyrábějme díly, které potřebují automobily již dnes.

Mobilita budoucnosti

Tvoříme budoucnost automobilů díky práci v R&D a spolupráci se známými automobilkami.

R&D

R&D

Investujeme do výzkumu, rozvoje a vzdělávání, podporujeme kariérní rozvoj a seberealizaci.

Výroba

V České republice máme pět výrobních závodů – v Humpolci, Podbořanech, Rakovníku a Žebráku a jedno vývojové centrum v Praze.

Stabilita a růst

Soustředíme se na nové technologie. Inovace tvoří polovinu všech našich objednávek, jejichž objem se za posledních pět let zdvojnásobil.

Studenti, rozvíjejte svůj technický talent s námi!

Miluješ techniku? U nás ji zažiješ. Nabízíme ti možnost seberealizace a dlouhodobou perspektivu. Objev nové možnosti pro svůj odborný růst.

 

 

 

Zobrazit nabídky pro studenty