Valeo

Welcome to the Valeo Group

Please select your country

korporátní webové stránky

map
Scroll to see the Czech Republic website

Naše obchodní strategie

Ve skupině Valeo hrdě počítáme všechny významné mezinárodní výrobce automobilů mezi naše zákazníky. Naše obchodní strategie daleko přesahuje běžné dodavatelsko-odběratelské vztahy a zaměřuje se na posílení tržních úspěchů zákazníků na všech kontinentech.

Prostřednictvím mezinárodní sítě předvídáme vývoj trhu a optimalizujeme průmyslovou stopu, abychom vyhověli potřebám našich zákazníků a doprovázeli je na každém kroku. S výrobními zařízeními v každém z hlavních světových výrobních regionů pokračujeme v rozvoji nových míst, kde jsou naši zákazníci přítomni, s nejvyšší kvalitou výroby a nejvíce konkurenceschopnými náklady.

Zůstáváme poblíž našich zákazníků

mains-1Naše mezinárodní obchodní síť s téměř 700 prodejními zástupci a zaměstnanci se stará o každodenní vztahy se zákazníky a definuje strategie prodeje skupiny pro každou kategorii výrobků.

40-network-bleuNaši ředitelé zákaznických skupin úzce spolupracují a koordinují všechny vztahy s konkrétním výrobcem automobilů tak, aby vyhověli potřebám zákazníků ve všech našich produktových divizích.

 

globe-3Našich 13 národních ředitelství působí jako velvyslanci skupiny Valeo zodpovědní za propagaci značky, rozvoj vztahů s klíčovými zákazníky a řešení právních nebo zaměstnaneckých otázek v konkrétních zeměpisných oblastech. Najdete je na této interaktivní mapě.

 

48-business-bleu-v2Naši mezinárodní ředitelé rozvoje určují tržní příležitosti v zemích s vysokým růstem, definují strategie růstu pro každou produktovou divizi a řídí vnější vztahy.

 

 

Zapojujeme naše zákazníky již od začátku

Nejlepším způsobem, jak lépe pochopit naše produkty a technologie, je vidět naše nejnovější inovace v automobilovém průmyslu v akci. Na událostech s názvem Ride & Drive zákazníci testují naše nejnovější technologie na privátních okruzích pomocí speciálně vybavených předváděcích vozidel. Takto již od samého počátku zapojujeme výrobce aut a prezentujeme jim naše výzkumné a vývojové práce v předprojektové fázi.

Získání informací od spotřebitelů

Za účelem posílení vedoucího postavení v oblasti technologií a předvídání poptávky na vysoce konkurenčním trhu provádíme spotřebitelské průzkumy. Když zjistíme, co hledají řidiči ve vozidlech budoucnosti, dokážeme proaktivně vyvíjet pro naše zákazníky nejmodernější řešení pro automobilový průmysl.

Francie - Paříž (Cergy)
USA - Las Vegas (CES)
Belgie - Brusel
Belgie - Brusel
Belgie - Brusel