Valeo

Welcome to the Valeo Group

Please select your country

korporátní webové stránky

map
Scroll to see the Czech Republic website

Pasivní vstup do vozidla a pasivní startování

Systém pasivního vstupu do vozidla/pasivního startování nabízí větší pohodlí pro řidiče a cestující.

Systém pro hands-free přístup do vozidla a start motoru dovolí uživateli automaticky zamknout a odemknout dveře vozu bez vytažení klíčku z tašky nebo kapsy.

Motor se jednoduše spouští stisknutím tlačítka zapalování.

Pro uzamknutí vozidla uživatel odejde i s klíčkem nebo se dotkne tlačítka či určité oblasti na jedné z klik dveří v závislosti na ergonomickém řešení zvoleném výrobcem.

Zjistěte více

Valeo vyvinulo novou generaci systému pasivního vstupu do vozidla/pasivního startování. Tento systém nabízí vyšší komfort, snadné použití a bezpečnost s kvalitnějším (nebo prémiovým) vzhledem.

Účelem systému pasivního vstupu do vozidla/pasivního startování je poskytnout řidiči lepší komfort. Systém zaručuje transparentní identifikaci uživatele vozidla a spolehlivé spuštění motoru.

Tímto řešením je Valeo schopno navrhnout a dodávat kompletní, snadno integrovatelné systémy pro vyspělé a rozvíjející se trhy, kde takové funkce vzkvétají. Valeo navrhuje, vyvíjí, schvaluje a dodává systémy pasivního vstupu do vozidla/pasivního startování, které jsou optimalizovány pro celou modelovou řadu svých zákazníků.

Pasivní vstup do vozidla a pasivní startování

01:37
Pasivní vstup do vozidla a pasivní startování
Pasivní vstup do vozidla a pasivní startování