Valeo

Welcome to the Valeo Group

Please select your country

korporátní webové stránky

map
Scroll to see the Czech Republic website

Silvia Knapíková – Teamleader

Silvia Knapíková

Teamleader operátorů, výrobní závod Rakovník

 

 

 

 

 

 

 

Jak jste se dozvěděla o pracovní příležitosti ve Valeu?

Silvia Knapíková - O možnosti pracovat ve Valeu jsem se dozvěděla od spolužačky ze střední školy.

Co jste musela splnit, abyste získala současné místo, jak proběhlo náborové řízení?

S. K. - V době, kdy se uvolnilo místo teamleadera, na kterém jsem nyní, nebylo potřeba splnit žádné zvláštní požadavky, testy zručnosti nebo něco takového. Stačilo ukázat, že má člověk o práci zájem a zvládne ji vykonávat.

Na jaké výrobní lince pracujete a co přesně je Vaším úkolem?

S. K. - Pracuji na 80. lince, projekt CMF1 na pozici teamleader. Zodpovídám za kvalitu výrobků svých i za kvalitu výroby na své směně.

Jak se Vám líbí prostředí, kde pracujete?

S. K. - Vzhledem k tomu, že už jsem ve Valeu devět let, je mi zdejší prostředí blízké a už ho ani příliš nevnímám. Ale co slyším okolo sebe, tak nováčkům se u nás velmi líbí uspořádání a to, že vše má své místo. Co se týče vztahů na pracovišti, tak se mi líbí, že se nám mistr snaží vyjít vstříc a případné problémy hned vyřešit.

Jaké jsou podle Vás výhody práce ve Valeu?

S. K. - Se mzdou jsem spokojena, vyhovují mi benefity, které máme (akcie, flexipasy) a také to, že máme dohromady 30 dní dovolené. Pokud je člověk schopný a má o práci zájem, může zde najít stabilní zaměstnání.

Vidíte ve firmě prostor pro svůj kariérní růst?

S. K. - Prostor pro kariérní růst zde určitě je, znám případy, kdy se z teamleadera stal mistr, ale já osobně jsem se svojí pozicí spokojena a nemám v tuto chvíli zájem něco měnit.