Valeo

Welcome to the Valeo Group

Please select your country

map
Scroll to see the Czech Republic website

Udělejte ze start-upu úspěšnou společnost, pomůžeme vám!

Založit start-up s veselými, inovativními a uvolněnými lidmi je dnes moderní. Spousta z nich se ocitá na poli businessu, ale udělat ze začínající „garážovky“ vyspělou firmu chce pořádný recept. Smíchej pár expertů, přidej trochu peněz a kvanta štěstí. Jenže finální produkt nemusí sklidit úspěch, mnohdy totiž chybí špetka zkušeností.

VivaTechnology oslavuje kuráž lidí, kteří se nebáli kdejaké komplikace a začali podnikat. Tento start-up veletrh ve Francii každoročně navštíví řada investorů, kteří mezi prezentujícími hledají nejen uvolněnou náladu, ale i potenciál do budoucna. Valeo nabízí vybraným účastníkům setkání s lidmi, kteří se svými zkušenostmi mohou start-upům pomoct k vypracování dokonalého receptu.


Valeo vidí budoucnost ve snižování CO2 emisí a autonomní mobilitě. R&D centrum se 700 zaměstnanci je mimo jiné i v Praze. I proto se letošní výzvy a témata točí kolem čtyř hlavních bodů:

1) Autonomní mobilita

2) Elektromobilita

3) Revoluce v dopravě

4) Komfort v práci (užití nových technologií ke zpříjemnění pracovního prostředí)

I vy máte start-up? I Vy vaříte tak trochu z vody? Proč byste to nezkusili? Pro přihlášení své firmy k jedné z výzev stačí odpovědět na 4 otázky a poslat prezentaci. Pár minut času za pokus přece stojí. Na rozmyšlenou máte čas až do 15. února.

Přihlásit se na Viva Technology 2018

K vidění na minulém ročníku bylo spousta inovátorů, kteří nám s hrdostí prezentovali své projekty. Povinnost pak padla na nás, abychom vyhlásili své favority. Kdo u nás měl úspěch? Podívejte se zde nebo čtěte dál:

V kategorii „Komfort v mobilitě“ nás přesvědčila firma Neteera:

Neteera vyvinula unikátní technologii sub-terahertzového senzoru, kde kombinuje inovativní mikro radar se softwarem s algoritmy pro zpracování signálů a interpretace dat. Díky dostatečné flexibilitě je řešení použitelné v široké škále aplikací potřebných v mnoha odvětvích průmyslu a obchodu.

 

V kategorii „Automobilový zážitek 2025“ si výhru odnesla firma CARFIT:

CARFIT zpracovává a interpretuje data pro identifikaci signálů o potřebě údržby vozu. Díky znalostí na bázi NVH (hluk-noise, vibrace – vibration, hrubost – harshness) a sofistikované úrovně analýzy dat se používají pokročilé matematické principy. Ty analyzují vibrace pro zjištění mechanických závad dříve, než se stanou problémem.

 

V kategorii „Autoservis budoucnosti“ si nejlépe vedla firma WhoCanFixMyCar:

Tato společnost vytvořila síť smluvních opraven aut, které poskytují potřebné služby. Na Internetu zákazník zadá, jaké auto potřebuje opravit spolu se stručným popisem závady. Stránka ho pak nasměruje do odpovídajícího servisu včetně předběžného odhadu ceny.

 

 

Přihlásit se na Viva Technology 2018

 

Valeo Lab na veletrhu VivaTech 2017

01:51