Valeo

Welcome to the Valeo Group

Please select your country

korporátní webové stránky

map
Scroll to see the Czech Republic website

Náš udržitelný dodavatelský řetězec

Jako dodavatel typu Tier 1, který se věnuje snížení emisí CO2, si ceníme spolupráce s dodavateli, kteří se zavázali k rozvoji mobility budoucnosti a kteří zajišťují uplatňování zásad udržitelnosti v rámci svých vlastních organizací.

Udržitelnost je integrována v různých fázích obchodních vztahů, které se svými dodavateli máme: od procesu výběru až po kvalifikační systém. S využitím našich kritérií udržitelnosti monitorujeme také zlepšení našich dodavatelů pomocí různých nástrojů pro jejich hodnocení.

V roce 2015 se toto hodnocení rozšířilo na hlavní dodavatele, kteří představovali celkem 60 % objemu nákupu do výroby do naší skupiny.

 

Od roku 2016 byl tento proces posílen audity udržitelnosti prováděnými v různých zemích a různými dodavateli, aby bylo možné identifikovat oblasti zlepšení, kdykoli je to nutné.

03_Sus_Supply_Expert_001Kromě toho se očekává, že obchodní partneři skupiny Valeo budou dodržovat obchodní zásady naší společnosti a budou vždy dodržovat zákony a předpisy, aby uspokojili očekávání našich zákazníků z hlediska udržitelnosti.

 

Máte zájem o zlepšení udržitelnosti v rámci své vlastní organizace nebo máte zájem dozvědět o tomto tématu více?

03_Sus_Supply_Chain_Picto2_001-01Neváhejte kontaktovat tým udržitelného rozvoje skupiny Valeo na adrese:
sustainable-development.mailbox@valeo.com