Valeo

Welcome to the Valeo Group

Please select your country

korporátní webové stránky

map
Scroll to see the Czech Republic website

Valeo InBlue®

Valeo rozšířilo možnosti systému pasivního vstupu do vozidla/pasivního startování, aby integrovalo nové způsoby využití a chování související s internetem věcí, které jsou typické pro zařízení, jako jsou chytré telefony a hodinky. Jako celosvětově první společnost zavádí Valeo systém pro chytré hodinky, který umožňuje řidiči zamknout a odemknout své vozidlo.

Jakmile se ve vozidle detekuje chytrý telefon řidiče, umožní to řidiči nastartovat auto. Systém Valeo InBlue®, který je kompatibilní s chytrými telefony, umožňuje také sdílení vozidel, dálkové parkování a přístup k takovým údajům o vozidle, jako je tlak v pneumatikách, hladina paliva a místo posledního zaparkování.

Zjistěte více

Valeo InBlue® je nová generace systému Passive Entry Passive Start (pasivní vstup do vozidla a pasivní nastartování), který využívá technologii Bluetooth® Smart. Chytrý telefon komunikuje s vozidlem pomocí virtuálního klíče uloženého v telefonu prostřednictvím zabezpečené platformy InBlue®, která nabízí bezpečnost na úrovni mobilních platebních systémů.

S Valeo InBlue® mohou řidiči nechat klíče od auta v kapsách nebo dokonce doma a pomocí chytrých telefonů nebo hodinek odemknout, zamknout a nastartovat. Funkce nabízené systémem jsou široce rozšířené, protože Valeo InBlue® umožňuje synchronizaci dat mezi vozidlem a chytrým telefonem. Výsledkem je, že řidiči mohou dálkově kontrolovat údaje, jako jsou tlak v pneumatikách nebo hladina paliva, a získat řadu dalších informací včetně poslední polohy parkování. Tato data jsou v chytrém telefonu pravidelně zálohována a jsou k dispozici kdykoli, bez ohledu na to, jak daleko je řidič od vozidla.

Motoristé budou moci kdykoli dálkově používat klíčky nezávisle na tom, kde právě jsou. Jediné, co musí udělat, je poslat pomocí chytrého telefonu digitální klíč osobě, které půjčují auto. Osoba, která obdrží virtuální klíč, bude oprávněna používat svůj chytrý telefon pro odemknutí, uzamčení a spuštění vozidla.

Systém virtuálních klíčů Valeo InBlue®

01:33
Valeo InBlue®
Valeo InBlue®
Valeo InBlue®