Valeo

Welcome to the Valeo Group

Please select your country

map
Scroll to see the Czech Republic website

Valeo na Viva Technology: tři dny věnované inovacím společně se start-upy

Skupina Valeo | #Otevřená inovace

Již podruhé hostilo Valeo v rámci odborné výstavy Viva Technology třicet dva start-up projektů ve svém Automotive Technology Lab, a to ve dnech 15. až 17. června v Paříži. Tato akce představovala jedinečnou příležitost prosazovat a potvrdit vizi skupiny Valeo, že inovační spolupráce je klíčovým faktorem pro udržení technologické převahy.

Valeo je dokonale propojené s myšlenkou Viva Technology prosazující inovační strategii úspěšně kombinující odborné znalosti a zkušenosti skupiny Valeo s flexibilitou a nápady start-up projektů.

V průběhu akce se Valeo na svém stánku stýkalo s účastníky s různými zkušenostmi a znalostmi, diskutovalo s nimi v rámci velkých konferencí i u menších „kulatých stolů“, například:

  • seminář o budoucnosti dopravy, Jacques Aschenbroich, předseda představenstva a výkonný ředitel skupiny Valeo
  • seminář na téma umělá inteligence a Big Data, Benjamin Delamare, datový analytik Valeo Service
  • diskuze s firmami Navya, Gestigon a Kuantic na téma, jak Valeo umí pracovat se start-upy
  • diskuze na téma snížení emisi CO2: jak použít inovace od start-upů
  • workshop na téma Design Thinking
  • workshop „Jak se dobře cítit v autě?“ – sociologický přístup k technologickým inovacím

Návštěvníci si mohli vyzkoušet i různé herní ukázky, aby se dozvěděli více o technologických inovacích v oblastech, jako jsou autonomní řízení nebo snížení emisí CO2.

Projekty předložené 32 start-upy rozdělené do tří různých kategorií – Automotive Experience 2025, Mobile Well-Being a Automotive Garage of Tomorrow – posuzovala skupina odborníků z Valeo a Cathay Capital. Cílem je podporovat vzájemné vztahy se začínajícími projekty, které stojí v popředí při vytváření řešení mobility budoucnosti, jež jsou stále více autonomní, digitální a ohleduplné vůči životnímu prostředí.

Valeo na Viva Tech 2017

01:51