Valeo

Welcome to the Valeo Group

Please select your country

korporátní webové stránky

map
Scroll to see the Czech Republic website

Valeo Service – náhradní díly

Valeo Service je specialistou pro trh s náhradními díly a slouží jak výrobcům automobilů s originálními náhradními díly, tak nezávislému trhu s náhradními díly a příslušenstvím pro osobní automobily a užitková vozidla.

Díky celosvětové přítomnosti ve všech prodejních kanálech aftermarketu nabízíme širokou škálu dílů, automobilových produktů a služeb, které podporují profesionály v oblasti náhradních dílů a zvyšují bezpečnost i komfort pro zajištění jedinečného zážitku z jízdy.

Valeo Service také poskytuje diagnostiku, školení, prodejní a marketingovou podporu prodejcům automobilů, distributorům náhradních dílů a nezávislým autoservisům na celém světě.

Eric Schuler
Ředitel divize, Valeo Service

Program „We care for you“ je nová vize našich vztahů s našimi klienty. Naše divize má plnohodnotné myšlení orientované na servis, který je vždy zaměřen na předvídání potřeb zákazníků..

Základní údaje
ke konci roku 2017

15

distribučních skladů

150

zemí

320

produktových řad

We Care for You

Program “We Care for You” (staráme se o vás) je nový způsob, jak vytvořit vztahy nejen s našimi klienty, ale i se zbytkem trhu. Valeo Service má velmi rozvinutou oblast služeb. Naším cílem číslo 1 je: spokojenost našich zákazníků. Tuto filozofii sdílíme se všemi našimi zákazníky: distributory, autoservisy a koncovými zákazníky. Komunikací této strategie zdůrazňujeme emoce založené na racionalitě. Naši zákazníci nám budou důvěřovat pouze tehdy, pokud se nám podaří prokázat, že jsme odborníci.

Naši strategii máme založenu na šesti hlavních pilířích:

  • Produktový specialista: pokročilé koncepty, produkty a služby s cílem zlepšit zážítek z jízdy
  • Technický specialista: služby a vybavní pro podporu autoservisů a řidičů
  • Marketingový specialista: category management, věrnostní program, propagační materiály na podporu prodeje u našich zákazníků
  • Zákaznický specialista: řízení objednávek, požadavků a dotazů v reálném čase
  • Logistický specialista: vysoká míra vykytí objednávek díky blízkosti našich skladů
  • Digitální specialista: pokročilé technologie, přímá interakce a orientace na zákazníka. Naším cílem je využívat nejmodernější technologie ke zlepšení spokojenosti zákazníků.

Technická podpora pro Českou republiku a Slovensko

Stanislav Popelka

stanislav.popelka@valeo.com

+420 703 167 814

Obchodní zastoupení pro Českou republiku a Slovensko

Adam Petřík

adam.petrik@valeo.com

+420 737 271 750

Zjistěte více o nabídce Valeo Service .