Valeo

Welcome to the Valeo Group

Please select your country

map
Scroll to see the Czech Republic website

Valeo získalo cenu Francouzsko-české obchodní komory za mimořádný přínos ve vzájemných ekonomických vztazích

Skupina Valeo | #Udržitelný rozvoj

Ve středu 14. června ocenila Francouzsko-česká obchodní komora (FČOK) čtyři společnosti. Cílem udílení ceny FČOK je povzbudit další podniky ve snaze o expanzi na zahraniční trh a podporovat vzájemnou obchodní výměnu mezi ČR a Francií.

Za technologické inovace ve svém pražském výzkumném a vývojovém centru byla oceněna francouzská skupina Valeo. Laureátem v kategorii Podnikatelský inkubátor MSP je Chambrelan, francouzský výrobce průmyslového lineárního vedení z Le Havru, který z ČR expanduje na další trhy. Třetí kategorie ocenila úspěch českých MSP ve Francii, ocenění získal tvůrce a výrobce profesionálního gastrozařízení RM gastro. Kategorie Český design ve Francii ocenila Sipral, předního českého dodavatele obvodových plášťů budov ze skla a lehkých kovů, který spolupracuje například se značkou Louis Vuitton.

Na udílení cen navázalo slavnostní zahájení Týdne Francie. Čtvrtý ročník, s heslem „Poznejte Francii zblízka: ekonomika, kultura a gastronomie“, se koná v Praze od 14. do 25. června 2017.

Další informace o ceně FČOK najdete zde.