Valeo

Welcome to the Valeo Group

Please select your country

korporátní webové stránky

map
Scroll to see the Czech Republic website

Valeo získalo dvě ocenění Automotive News PACE Awards 2018

Skupina Valeo | #Otevřená inovace

Valeo získalo dvě ocenění Automotive News PACE (Premier Automotive Suppliers’ Contribution to Excellence) Awards 2018 za laserový snímač SCALA® a za systém klimatizace na bázi přírodního chladiva.

Valeo je jedinou firmou, která v tomto ročníku PACE Awards získala hned dvě ocenění.

SCALA® je jediný sériově vyráběný laserový snímač pro automobilové aplikace a je klíčovou inovací na cestě k autonomnímu vozidlu. Díky širokému detekčnímu úhlu 145° a dosahem až 150 metrů je tento snímač schopen rozpoznat statické i pohybující se objekty ve dne i v noci.

Valeo’s SCALA® laser scanner is the first laser scanner for the automotive volume production.

Druhé ocenění PACE Awards získal systém klimatizace Valeo R-744, který funguje bez chemických chladiv. Tato technologie je nabízena již ve dvou modelech jako příplatková výbava a ve srovnání s konvenčními systémy klimatizace zvětšuje dojezd vozidel o téměř 15 % při teplotách 0 ° C až 15 ° C a téměř o 30 % při teplotách mezi 0 °C a -20 °C

Finalistou byl i 48V startér-alternátor, v dnešní době nejekonomičtější řešení pro mild-hybrid vozidla.

Valeo převzalo ocenění 9. dubna na slavnostním vyhlášení  Automotive News PACE Awards v koncertní síni Max M. Fisher Music Center v Detroitu. Automotive News PACE Awards již více než 20 let oceňuje vynikající inovace, technologický posun a ekonomickou výkonnost dodavatelů automobilového průmyslu. Toto prestižní ocenění je celosvětově uznávaným měřítkem inovací podniků.

V minulosti Valeo vyhrálo PACE Awards v roce 2016 za elektrické turbodmychadlo a vodou chlazený chladič klimatizace, v roce 2015 s vysokoúčinným alternátorem řady Efficient Generation, v roce 2014 díky systému zadních senzorů Back-Over Protection System, v roce 2013 za vstřikovací modul Air Intake Module, v roce 2012 se systémem stěračů AquaBlade®/VisioBlade®, v roce 2008 s parkovacím asistentem Park4U®, v roce 2007 za systém detekce mrtvého úhlu Multi-Beam Radar (MBR), v roce 2006 se systémem StARS micro-hybrid (stop-start systém s alternátorem a startérem v jedné jednotce) a v roce 2005 s asistentem jízdního pruhu LaneVue™ departure warning system.