Valeo

Welcome to the Valeo Group

Please select your country

korporátní webové stránky

map
Scroll to see the Czech Republic website

Systémy pro zajištění viditelnosti

Divize Visibility Systems (systémy pro zajištění viditelnosti) je tvořena dvěma skupinami výrobků: systémy stěračů a systémy osvětlení. Navrhuje a vyrábí inovativní technologie, které zajistí nejlepší možnou viditelnost a bezpečnost řidičů za všech povětrnostních podmínek, a to jak ve dne, tak v noci, s optimálním designem a komfortem.

Maurizio Martinelli
Ředitel divize, Systémy pro zajištění viditelnosti

Vyvíjíme systémy pro zajištění viditelnosti, které podporují řidiče při řízení, umožňují jízdu autonomních vozidel za všech podmínek a zajišťují příjemné a vzrušující zkušenosti s cestováním.
Budujeme to, co nazýváme „Augmented Visibility“ (rozšířená viditelnost)!

Základní údaje
ke konci roku 2018

5,7 md.€

tržby, 29 % z celkových tržeb skupiny

36 600

zaměstnanců

49

výrobních závodů

15

vývojových center

5

výzkumných center

Produkty

 

Systémy osvětlení

Valeo společně s japonským specialistou na osvětlení, firmou Ichikoh, navrhují řešení interiéru a exteriéru, která jsou přizpůsobena všem modelovým požadavkům výrobců automobilů. Každé řešení zajišťuje potřeby a trendy na trhu automobilů a zároveň zajišťuje jasnou viditelnost a bezpečnost řidičů. Od inovativních řešení pro osvětlení interiéru a exteriéru (světlomety a světla) až ke světelným diodám LED a neoslňujícím dálkovým světlometům.

Systémy stěračů

Produktová skupina systémů stěračů vyvíjí nejmodernější technologie, které čistí čelní skla, zadní okna a optické senzory pro zajištění stálé vynikající viditelnosti řidičů a autonomních automobilů. Tato řešení jsou určena nejen pro zvýšení komfortu a bezpečnosti, ale vedou i ke snížení hmotnosti, čímž se sníží emise  CO₂.